Eğitim Yönetimi


@ Bütünleşik Yönetim Modeli
@ SürAkSiYon


Eğitim; kurumsal ve bireysel gelişim için en önemli araçtır. Eğitim Yönetimi'nden amaç; kurumun gelişim planı doğrultusunda ihtiyaç duyulan tüm yeni veya eksik yetkinlikleri kurumsal ve bireysel seviyede geliştirmektir. Bu amacı yerine getirebilmek için eğitim yönetim süreci unsurlarının çok iyi tasarlanmış olması gerekmektedir. Eğitim ihtiyacının yetkinlik bazlı tespitinden doğru yetişkin eğitimi tasarımlarına kadar tüm adımlar iyi planlanmalı ve uygulanmalıdır. Esas amacı yönetim yetkinliğini geliştirmek olan SürAkSiYon bu amaca yönelik yetişkin eğitimi tasarım ve uygulamalarında uzmandır.

Uzmanlıklarımızı Keşfedin Uygulamalı Eğitimlerimizi Keşfedin

İhtiyaçKlasik eğitimden kurtulup, uygulama ve dramalar ile desteklenmiş yetişkin eğitim yaklaşımlarının geliştirilmesine ihtiyaç vardır. Özellikle izleme ve iyileştirme adımlarının yetkin tasarıma dönüşmesi gerekmektedir.

Kapsam


Eğitim İhtiyaç Analizi (Yetkinlik ve Gelişim Bazlı)

Eğitim Tasarımı (Program, Materyal, Mekan, Uygulama ve Dramalar)

Yetişkin Eğitimi Uygulaması

Ön/Son Test ile Değerlendirme

Geri Bildirimler Sonucu Program Geliştirme

Yaklaşım


Eğiticiyi merkeze alan değil, katılımcı gelişim gereklerini merkeze alan bir yaklaşım ile yapılan eğitimler hedeflenmektedir. Eğitim alan uzmanları ile yönetim alan uzmanlarının işbirliği ile tasarlanan eğitimler, ortak çalışma ile uygulamaya dönüştürülmekte, sürekli iyileştirilmeye çalışılmaktadır.

Verilen Hizmetler


Organizasyona Özel Eğitim Yönetim Tasarımı (Hizmetiçi Eğitim), Organizasyone Özel Konularda Eğitim Tasarım ve Uygulamaları, Eğitim İzleme Sistemlerinin Tasarımı

İletişim


info@suraksiyon.com

0(850) 532 76 52

0(532) 784 72 89

Sosyal Medya Hesaplarımız

TÜBİTAK MARTEK
Teknoloji Geliştirme Bölgesi
13 Nolu Ofis
Gebze/Kocaeli

Ayrıca, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Copyright © 2014 SurAkSiYon (Codvio Ltd.Şti @ TÜBİTAK MARTEK Markasıdır.)